0324 221 83 40

NAKLİYE

LOJİSTİK YÖNETİMİ

Günümüz Lojistik, Karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, proje taşımacılığı, kombine taşımacılık, depolama, gümrükleme, paletleme, ambalajlama ve sigorta hizmetlerini hızlı, güvenilir ve ekonomik olarak tek elden sunan ERY DEPOLAMA VE LOJİSTİK Grubu; müşterilerinin ana faaliyet alanlarına odaklanmasını sağlayarak, lojistik maliyetlerini en aza indirmekte ve günümüz piyasa koşullarında rekabet avantajı yaratmaktadır.

Yurtiçi ve yurt dışı İhraç ve İthal ürünlerin adreslerden alınması, depolanması, işlenmesi ve dağıtılması gibi lojistik hizmetleri; modern alt yapı sistemleri, güçlü işletişim ağı ve bilgi yönetimi ile çözüm ortaklarımız; acentelerimiz ile birlikte kolaylıkla ve sorunsuzca gerçekleşmekteyiz.
Türkiye'deki bütün limanlarda; liman sahadan-depolara, depolardan-liman sahalara konteyner taşımacılığı ve bu aşamadaki bütün lojistik hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetler için ayrılan güçlü araç filomuz, ekipmanlarımız ve çok sayıda uzman personelimiz müşterilerimiz için etkin ve verimli bir sistem yaklaşımıyla hizmet sunmaktadırlar.

Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Afrika gibi dünyanın birçok ülkesinde, ülke içi ve dışı konteyner taşımacılık hizmetleri ve bu vesileyle gerçekleşen lojistik işlemlerini güçlü çözüm ortaklarımız ve şebeke ağı organizasyon yapımızla gerçekleştirmekteyiz.

Hava ve deniz taşımacılığında güçlü filolara sahip dünyanın her noktasına ulaşabilen saygın kuruluşların hizmet ağlarına dahil olarak müşterilerimizin ürünlerini sınırlar ötesinden topluyor, depoluyor, dağıtıyor ve bütün diğer lojistik gereksinimlerini yerine getiriyoruz. Bu şekilde Lojistik Hizmet Ağırlığımızı en üst düzeyde siz değerli müşterilerimize arttırarak sunmuş oluyoruz.

Bizim ana hizmet felsefemiz;
Kurmuş olduğumuz yüksek kaliteli, etkin ve verimli lojistik ağımız ile siz müşterilerimizin her konuda sürekli çözüm ortağı olmayı amaç edinmektir.

- GABARİ DIŞI TAŞIMACILIK
YURT İÇİ VE ŞEHİR İÇİ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI
DENİZ YOLU TAŞIMACILIK
HAVAYOLU TAŞIMACILIK
DEMİRYOLU TAŞIMACILIK
DEPOLAMA
GÜMRÜKLEME
MAL VE HİZMET TEDARİKİ İLE LOJİSTİĞİ
PROJE LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ
LOJİSTİK DANIŞMANLIK VE ÇÖZÜM ORTAKLIĞI